ARAS IPTV

Projelerimiz

4K Ultra HD ve Alexa sesli uzaktan kumandalı Fire TV

Açıklama :

 • Taşınabilir kompakt tasarımıyla 4K Ultra HD ve HDR destekli Fire TV.
 • 60 BpS’ye kadar canlı 4K Ultra HD, HDR ve Dolby Atmos ses teknolojisiyle muhteşem görüntü ve ses kalitesinin tadını çıkarın.
 • 7.000'in üzerinde yayın istasyonu, uygulamalar ve Alexa Skills ile birlikte Prime Video, Netflix, ARD, YouTube, ZDF, ProSieben, Maxdome ve daha fazla yayından 200.000'in üzerinde film ve dizi bölümü (içerik Türkiye'de mevcut olmayabilir). Kablo, uydu veya DVB-T/DVB-T2 alıcısı kullanmadan en sevdiğiniz yayınların keyfini çıkarın (Türkiye'de mevcut olmayabilir). Ek ücretler alınabilir.
 • Ürünle birlikte gelen Alexa sesli uzaktan kumandayı kullanarak uygulamaları başlatın ve içeriği kontrol edin. “Starte ZDFmediathek” veya “5 Minuten nach vorne springen” deyin (Türkçe içerik mevcut olmayabilir) ve Alexa uygulasın.
 • Bunun dışında müzik çalabilir, yakınlardaki restoranları arayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. İstediğiniz bilgiyi söylemeniz yeterli (Türkçe içerik mevcut olmayabilir). Veya Alexa'dan müzik çalmasını, pizza siparişi vermesini, Alexa uyumlu lambaları veya diğer akıllı ev aygıtlarını kontrol etmesini isteyebilirsiniz.
 • Amazon Prime üyelerinin Amazon Originals dizileri ve Amazon Channels dahil binlerce filme ve dizi bölümüne erişim ayrıcalığı, ayrıca Prime Music ile iki milyondan fazla şarkıya reklamsız erişim hakkı vardır (Türkiye'de mevcut olmayabilir). Her bir yayın istasyonuna tek tek abone olabilir ve böylece sadece gerçekten seyretmek istediğiniz TV istasyonu için ödeme yaparsınız (Türkiye'de mevcut olmayabilir).
 • HD TV’ye bağlayın ve birkaç dakika içinde izlemeye başlayın. Ultra hızlı işlemci ve 802.11ac WLAN sayesinde akıcı ve hızlı yayın.

  Wichtige Informationen:

  Das neue Fire TV wurde verbessert und ist jetzt zu einem günstigeren Preis mit 4K Ultra HD, einer Alexa-Sprachfernbedienung und in Anhängerform, die für Sie nicht sichtbar hinter Ihrem Fernseher angebracht wird, erhältlich. Wenn Sie Ethernet gegenüber WLAN bevorzugen, ist optional der Amazon-Ethernetadapter als Zubehör erhältlich. Je nach den Gegebenheiten bei Ihnen zuhause können Sie das neue Fire TV auch mit einem optionalenHDMI-Verlängerungskabel weiter von Ihrem Fernseher entfernt positionieren.

  Falls Sie anstatt des mitgelieferten Netzteils Ihren Fernseher als Stromquelle für Ihr Fire TV verwenden, entstehen möglicherweise Schwierigkeiten b